Witamy,
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych najnowszych zajęć sportowo-psychologicznych.

Proponowane zajęcia są odpowiedzią na problemy z jakimi borykają się dzieci i młodzież w obecnych czasach. Presja społeczna, lęk przed rywalizacją i porażkami, izolowanie się dzieci i ucieczka w wirtualny świat lub inne uzależnienia to tylko nieliczne zagrożenia, z którymi musi umieć poradzić sobie każdy młody człowiek.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku szkolnym, a ich istotą jest zapewnienie dziecku nie tylko rozwoju możliwości fizycznych ale i psychicznych.

Spotkania będą trwały 2 godziny zegarowe, z czego 1 godzina będzie odbywać się na basenie pływackim, druga to warsztaty psychoedukacyjne. Co więcej, dzieci będą objęte interwencyjnym wsparciem psychologicznym podczas części sportowej, minimalizując ryzyko urazów psychicznych czy niezdrowego współzawodnictwa.

• Nauka i doskonalenie stylów pływackich (grzbietowy, klasyczny, motylkowy i kraul)
  • Nauka i doskonalenie skoków do wody
  • Nauka i doskonalenie nawrotów pływackich
  • Gry i zabawy ruchowe w wodzie (elementy piłki wodnej)
  • Elementy nurkowania w ABC
  • Warsztaty “Jak spędzać bezpiecznie czas nad wodą”
  • Profilaktyka zagrożeń w sieci (cyberprzemoc)
  • Profilaktyka uzależnień od urządzeń mobilnych i nowych technologii
  • Warsztaty edukacyjne: „Świadome oglądanie telewizji”
  • Warsztaty: „Właściwe wyrażanie trudnych uczuć” (złość, gniew, smutek, strach) – trening zastępowania agresji
  • Warsztaty: „Różne formy komunikacji i wyrażania emocji” – kompetencje komunikacji interpersonalnej
  • Warsztaty: „Radzenie sobie ze stresem, relaksacja”
  • Ćwiczenie zachowań asertywnych – trening asertywności
  • Zajęcia rozwijające kreatywność, myślenie dywergencyjne – trening twórczości
  • Arteterapia
  • Muzykoterapia

Zajęcia startują w kwietniu.
Zapraszamy w soboty w dwóch grupach wiekowych:

• 11:00-13:00 dzieci 1-4 SP
  • 12:00-14:00 dzieci 4-6 SP

Miejsce zajęć – Hotel Daisy, ul. Morelowa 26A

Łączna cena zajęć (2h) w promocyjnej cenie 50 zł

Zainteresowanych prosimy o kontakt do końca marca, drogą mailową lub telefonicznie. Ilość miejsc jest ograniczona.

Comments are closed.