Home » O Nas » Instruktorzy

Dorota Sadkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Była zawodniczka klasy Mistrzowskiej w pływaniu. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Pomysłodawczyni i założycielka firmy FLOW. Posiada kwalifikacje Trenerskie drugiego stopnia w pływaniu oraz ukończone kursy instruktorskie z pływania, narciarstwa oraz aqua aerobiku. Ponadto jest płetwonurkiem CMAS drugiego stopnia i posiada kwalifikację kierownika obozów i kolonii. Jej zaletą jest precyzyjna organizacja zajęć sportowych oraz obozów. Uwielbiana przez dzieci „Pani Dorotka” 🙂

 

 

 

 

 

Michał Sadkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Były zawodnik klasy Mistrzowskiej w kajakarstwie oraz uczestnik Mistrzostw Świata i Europy w kajak polo. Obecnie biegacz-amator zdobywca Korony Maratonów Polskich. Posiada kwalifikacje Trenerskie drugiego stopnia w kajakarstwie oraz ukończone kursy instruktorskie z pływania, kulturystki oraz piłki ręcznej. Ponadto jest masażystą drugiego stopnia i posiada kwalifikację kierownika obozów i klonii. Jego zaletą jest świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą poprzez zarażanie ich nowymi pasjami oraz uśmiechem.

 

 

 

 

 

Krzysztof Bułka

Absolwent Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Psycholog i oligofrenopedagog, od 2012 roku czynnie pracujący z młodzieżą. Psycholog Specjalny w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie i psycholog w Ośrodku Kuratorskim nr 1 w Krakowie. Jego pracę z dziećmi charakteryzuje nie tylko profesjonalizm, ale także łatwość nawiązywania kontaktu i tworzenia relacji w oparciu o wzajemne zaufanie ze swoimi podopiecznymi.
Krzysztof to dyplomowany psycholog, który poza zawodową aktywnością wciąż rozwija swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Entuzjasta psychologii pozytywnej, terapii behawioralnej, terapii poznawczej i wpływu nowych technologii na funkcjonowanie młodego człowieka.

 

 

 

 

Sebastian Krok

Uczy jazdy na deskorolce i łyżwach. Jeździ, skacze i rozwija swoje umiejętności od dziecka, mimo siniaków zdartych kolan. Ten piękny i wymagający sport daje mu wiele satysfakcji. Na co dzień pracuje przed komputerem, więc każdą wolną chwilę spędza jeżdżąc na rowerze, ćwicząc na siłowni czy na basenie. Pasjonat fotografii, która stała się jego sposobem na życie. Szczególnym sentymentem darzy uwiecznianie zmagań sportowców na kliszach. Motto Sebastiana brzmi: “Złamałeś deskorolkę? Czas kupić nową i bawić się jeszcze lepiej!”

 

 

 

 

 

Łukasz Pazdro

Od 7 roku życia aktywny sportowiec o bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Entuzjasta m.in. tańca towarzyskiego, gimnastyki sportowej, lekkoatletyki oraz baletu. Zawodnik Klasy Mistrzowskiej w łyżwiarstwie figurowym – Mistrz Polski. Brał udział w Tour de Pologne oraz Maratona dles Dolomites. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą. Łukasz swoją pasją, otwartością, wyrozumiałością i cierpliwością inspiruje dzieci i młodzież.

 

 

 

 

 

 

Michał Joniec

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Pasjonat sportu, a w szczególności pływania, narciarstwa, oraz piłki nożnej. Były piłkarz a obecnie trener z licencją PZPN B. Uczestnik wielu kursokonferencji trenerskich. Posiada również ukończone kursy instruktorskie z pływania i narciarstwa alpejskiego. Jego zaletą jest dobra organizacja pracy, kreatywność oraz duże duże pokłady energii wykorzystywane w pracy z dziećmi i młodzieżą.